Dogodki društva

Dogodki 2020

Športno tekmovanje v Brusnicah

V četrtek, 1. 10. 2020 smo v Društvu amputirancev Slovenije organizirali športni turnir v Brusnicah na balinišču.

Na prijateljski turnir smo povabili še društvo upokojencev iz Brusnic in Stopič.

Tradicionalno romarsko srečanje

V nedeljo 29. 08. 2020 smo se amputiranci Slovenije udeležili tradicionalnega srečanja na Zaplazu pri Čatežu ter si nato ogledali še Muzej krščanstva v Stični.

Srečanje Amputirancev Slovenije

V soboto 22. 8. 2020 je Društvo Amputirancev organiziralo tradicionalno srečanje amputirancev Slovenije.
Letošnje srečanje je bilo bolj okrnjeno zaradi virusa COVID19 zato smo ga organizirali kar na dvorišču društvene pisarne.

Mednarodno Športno Tekmovanje Invalidov Društva amputirancev Slovenije

V sredo, 24. 6. 2020 smo v Društvu amputirancev Slovenije organizirali mednarodno športno tekmovanje v Novem mestu, nadaljevali pa v Brusnicah. Na prijateljsko tekmovanje smo povabili še društvo upokojencev iz Brusnic in invalide iz Generalskega Stola iz Karlovca.