Financiraje društva

Viri dohodka društva so:

Možnosti darovanja 1 % dohodnine

Bodite dobrodelni in našemu društvu namenite 1% dohodnine, ki bo drugače šel v državno blagajno.

Najbrž vam je že znano, da lahko vsi zavezanci za dohodnino, delež v višini 1% namenimo kot donacijo društvom, ki delujejo v javnem interesu. Takšna donacija nas sicer nič ne stane, ta vsota sicer ostane državi.

S prispevkom nam boste olajšali uresničevanje naših ciljev, saj bomo pridobljena sredstva namenili za reševanje zdravstvenih, socialnih in osebnih stisk invalidov – članom na invalidskih vozičkih.

To lahko storite kadar koli in sicer tako, da natisnete OBRAZEC, ga do konca izpolnite in pošljete na pristojen davčni urad ali preko ga oddate preko spletnega sistema eDavki. Obrazec lahko prevzamete tudi pri nas, ga do konca izpolnite, mi pa uredimo oddajo obrazca.

Hvala vam za darovano dohodnino in zaupanje v naše delo!