Društvo amputirancev Slovenije

Društvo združuje invalide po amputaciji in osebe s telesno okvaro, ki potrebujejo ortopedske pripomočke, po celotni Sloveniji. Glavni namen dejavnosti društva je ugotavljanje, zagotavljanje in zadovoljevanje posebnih potreb članov ter zastopanje njihovih interesov.

Društvo amputirancev Slovenije izvaja posebne socialne programe, deluje na področju ozaveščanja in izobraževanja ter ostale programe, ki pripomorejo k izboljšanju življenjskih razmer članov (funkcionalna vadba, programi za ohranjanje zdravja, dejavnosti za prosti čas, svetovanje in dobrodelne storitve,…).

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Aktualno

Vabilo na jubilejno srečanje Društva amputirancev Slovenije ob 5. obletnici delovanja,

ki bo v četrtek, 26.08.2021 ob 11.uri, v Velikih Brusnicah.
Slavnostni govornik na prireditvi bo predsednik Državnega sveta RS gospod Alojz Kovšca.

Prosimo za potrditev udeležbe najkasneje do 23.08.2021 osebno v pisani društva, po telefonu ali na elektronski naslov društva: info@drustvo-amputirancev.si.

Vabilo na
voljo v .pdf dokumentu.

Povabilo na romarsko srečanje na Zaplazu

sobota, 28.8.2021, odhod ob 8.00

Program srečanja:

• Maša na Zaplazu, ob 10 uri

• Ogled gradu, ob 13 uri

• Kosilo, ob 15 uri

Opomba: Obvezna predhodna prijava v pisarni društva do 23. avgusta.

Organizacija srečanja vključuje prevoz in kosilo ter voden ogled gradu Bogenšperk.

Dodatne informacije so na voljo v .pdf dokumentu.

Ponudba za 7. dnevno rehabilitacijo

• Termin: od 30. 8. do 5. 9. 2021

• Destinacija: Penzion MAVRICA - Prekmurje

• Rehabilitacija zajema: prenočišče, polpenzion (zajtrk in večerja). Možnost dodatnega naročila za kosilo in karte za kopanje.

• Opomba: Obvezna predhodna prijava v pisarni društva, do 23. avgusta.
    Možnost koriščenja turističnih bonov.

Dodatne informacije so na voljo v .pdf dokumentu.