ŠPORTNO SREČANJE V KARLOVCU

V soboto, 03.06.2023 smo bili povabljeni na športno srečanje v Generalski Stol, Hrvaška. Po dobrodošlici je bila organizirana kratka maša ob dnevu občine Generalski Stol in v čast Sv.Antonu ob 27.obletnici obstoja Udruge Hrvatskih vojnih invalidov domovinskog rata Generalski Stol. Člani so tudi položili venec in sveče v spomin padlih članov.

Preko dneva smo se družili od športnih igrah, šahu, pikadu, ruskem kegljanju in balinanju, Naši člani smo bili kar uspešni in smo osvojili kar nekaj posamičnih medalj in skupinskih pokalov. Tekmovalnemu delu je sledilo še druženje ob dobri hrani in pijači. Kar prehitro je minilo popoldne in počasi smo se dobre volje odpravili proti domu. Še veliko tako uspešnih dnevov si želimo.

Zapisala: Irena Borsan