ŠPORTNO SREČANJE »GENERALSKI STOL« HRVAŠKA 02.12.2023

V soboto 02.12.2023 nas je Športski savez invalida Karlovačke županije Hrvatska povabil na športno tekmovanje v počastitev mednarodnega dneva invalidov.

Iz Društva amputirancev Slovenije se nas je srečanja udeležilo 8 članov. Bili smo zelo lepo sprejeti. Naši dve ekipi sta tekmovali v pikadu in kegljanju na vrvici. Kljub močni konkurenci smo se kar dobro odrezali. Poleg nas so tekmovali še Društvo invalidov iz Generalskega Stola, Društvo slepih in slabovidnih in Športno društvo Karlovačke županije. V kar hudi konkurenci smo ekipno osvojili 2. mesto , naš Bojan pa je osvojil 3. mesto posamično v kegljanju na vrvici.

Po končanem tekmovanju je sledila podelitev pokalov in medalj. Ob pogostitvi z odojkom pa se je nadaljevalo družabno srečanje.

Sledil je najtežji del, slovo, ki je trajalo kar nekaj časa predno smo se končno odpravili na pot proti domu.

Zapisal: Jože Borsan