ŠPORTNI DAN 22.04.2023 Velike Brusnice

V soboto 22.04.2023 smo se zbrali v Velikih Brusnicah, kjer smo organizirali športne igre. Imeli smo tekmovanje v pikadu, visečem kegljanju in balinanju. Poleg nas so tekmovali še DU Stopiče in DU Velike Brusnice.

Ob prijetnem druženju, dobrem vzdušju in športnih rezultatih je dopoldne kar prehitro minilo. Seveda je sledila še razglasitev najboljših udeležencev. Predsednik Alojz Golob je najboljšim posameznikom podelil medalje. Društva pa so dobila pokale.

Okrepčali smo se z malico in pijačo. Članice društva pa so poskrbele še za posladek. Spekle so domače dobrote (potico, pecivo in piškote).

Želimo si, da bi bila udeležba naših članov večja, saj je tudi druženje pomembna disciplina na teh športnih srečanjih.

Prišli so tudi iz Vašega kanala iz Novega mesta in posneli kratek prispevek za lokalno televizijo.

S športnimi pozdravi Irena Borsan