PREDAVANJE IN SILVESTROVANJE 27.12.2023

V sredo 27.12.2023 smo imeli predavanje in silvestrovanje v gostilni Štefan. Zbralo se nas je manj kot običajno, saj so bile odpovedi zaradi bolezni. Prisotnih je bilo tudi 25 članov iz Ribnice.

Malo po 16.00 uri je imel dr. Pogačar zanimivo predavanje o zdravi prehrani in sladkorni bolezni. Velikokrat smo zmajali z glavo in se tudi nasmejali od preprosti razlagi in primerih iz njegove dolgoletne prakse.

Sledila je večerja in družaben večer z glasbo g. Finka, plesom, recitatorji in programom, ki so ga pripravili člani iz Ribnice, seveda v njihovem narečju.

Ob 21.uri smo nazdravili z penino, naš predsednik pa je imel tudi govor, v katerem nam je zaželel vse dobro v letu 2024. Povabil nas je tudi na dan odprtih vrat v novih prostorih na Gubčevi ulici 15. Seveda je lepo , če gre človek iz hladnih in vlažnih prostorov na toplo.

Tako smo zaključili srečanje pred prihodom Novega leta 2024.

Zapisal: Jože Borsan