Pedikura na Šolskem centru v Novem mestu

V mesecu januarju smo dobili iz Šolskega centra Novo mesto, Višje strokovne šole smer Kozmetika ponudbo, da študentke v okviru njihovega praktičnega pouka, opravijo storitev specialna pedikura na naših članih. Profesorica Barbara Stopar je določila nekaj ur z ustreznimi termini, na katere so se potem člani društva prijavili. Študentke so člane sprejele že pred učilnico praktičnega pouka in se jim predstavile. Pospremile so jih do kozmetičnega stola in izpolnile vprašalnik glede zdravstvenega stanje in zdravih navad. K vsakemu so pristopile povsem profesionalno, saj je tudi pristop k stranki del učnega procesa. Svoje delo so opravile temeljito in se po potrebi posvetovale tudi z profesorico, ki je nenehno krožila od študentke do študentke. Vsi člani, ki so se udeležili tretmaja so bili zelo zadovoljni in tudi hvaležni profesorici Stoparjevi za povabilo. Mogoče v jesenskem času ponovimo.

Hvala Šolskemu centru in Visoki strokovni šoli smer kozmetika.

Zapisala: Mojca Potočar