SREČANJE INVALIDOV DOLENJSKE IN BELE KRAJINE V RIBNICI

Člani Društva amputirancev Slovenije smo se odzvali povabilu Društva invalidov Ribnica na srečanje, katerega organizator so bili. Njihov predsednik Marjan Zajc nas je prav lepo pozdravil pred restavracijo »Pugelj« in nas pospremil na prireditveni prostor. Sledil je krajši kulturni program z nagovori in pozdravi. Po kosilu smo se družili s starimi in novimi znanci. Nekateri člani pa so izkoristili priložnost in odšli še na Ribniški sejem. Ob 16.00 uri je sledila zgodnja večerja, oz.pozno kosilo. Kasneje nas je zabaval »en mož ansambel«. Invalidi so se zavrteli v ritmih glasbe, ob kateri smo pozabili na naše težave. Počasi smo se vrnili vsak v svoj dom. Polni dobrih vtisev smo se strinjali, da smo preživeli lep dan in, da so nas Ribničani lepo pogostili. Za to se vam vsi udeleženci od srca zahvaljujemo.

Zapisal: Alojz Golob